LITOMYŠL: Navštívte firemnú predajňu + zážitkové centrum vlny a e-shop WOOLIFE v Litomyšli, ul. Trstěnická 932.

Uvidíte viac ako 200 m2 vlnených svetrov, funkčnej bielizne a pleteného oblečenia - ide o najväčšiu predajňu pleteného tovaru priamo od výrobcu v Českej republike.

Máme otvorené Po - Pá 13 -17 a So 9 - 12
po dohode
(volajte +420 603 257 385) sme otvorení kedykoľvek mimo týchto hodín, vrátane víkendov a sviatkov. Obchod je bezbariérový, vrátane bezbariérovej toalety, a je ľahko prístupný pre vozičkárov a matky s kočíkmi. Zaparkovať môžete bez problémov a bezplatne priamo pred predajňou. Uvidíte a vyskúšate si kompletný sortiment výrobkov WOOLIFE a SCHINDLER 1854 a dozviete sa zaujímavosti o vlne, jej metódach a spracovaní. Poradíme, ako sa starať o výrobky z vlny, predstavíme spoluprácu s talentovanými a úspešnými módnymi návrhármi a študentmi Vysokej školy umeleckopriemyselnej v Prahe. K dispozícii je špeciálna skúšobná kabína, v ktorej si môžete prezrieť výrobky woolife a seba v správnom svetle.

Príďte si k nám oddýchnuť, nájdete tu pokoj a súkromie. A my vám pripravíme dobrú kávu! Tešíme sa na vás!

Vlasta Veselíková a spolupracovníci z woolife

 

KRÁSNÁ LÍPA: Navštívte firemnú predajňu a e-shop v našej pletiarskej predajni v Krásnej Lípe, ul. Naša predajňa sa nachádza v našej krásnej predajni na Kyjovskej ulici 998/79.

V podnikovej predajni si môžete kúpiť kompletný sortiment pančuchového tovaru našej značky Schindler 1854 a tiež pletené oblečenie svetre, čiapky, šály WOOLIFE. Tovar objednaný v tomto e-shope si môžete aj vyzdvihnúť.

Sme otvorení od pondelka do piatka 8 - 15
Ponožky a pletené odevy vyrábame v Krásnej Lípe v Českom Švajčiarsku nepretržite už od roku 1854, teda viac ako 165 rokov. V podnikovej predajni si môžete kúpiť ponožky, pančuchy, podväzky, samodržiace pančuchy, klasické pančuchy BASIC a špeciálne elastické pančuchy PK s lycrou, detské pančuchy a špeciálne - nadrozmerné a tiež vlnené pančuchy a legíny a svetre a vlnené oblečenie WOOLIFE. Kontakt: +420 739 009 665.

Príďte sa pozrieť do poslednej priemyselnej pletiarskej továrne v Českej republike. Tešíme sa na vás!