Detský spací vak Woolife Kombi Cashmere Blue

Detský spací vak Woolife Kombi Cashmere Blue

To najlepšie pre naše deti, ktoré s týmto rúnom vyrastú a potom ho môžete odovzdať ďalšej generácii. Ideálna kombinácia prírodného materiálu, mäkkej a jemnej vlny Merino Superwash v kombinácii s kašmírovou vlnou, zaručuje príjemné teplo ...

Skladom

313 €

ks
  • Vnútorný kabát vyrobený z 95 % vlny Merino Superwash 600 g/m2 a 5 % kašmírovej vlny.
  • Poťah je vyrobený zo 100 % polyesteru.
  • Veľkosť 85x45cm + odnímateľná časť 23x45cm.
  • Variabilný, odolný voči dažďu, pripevňuje sa na kočík, upevňuje sa pomocou 5-bodových bezpečnostných pásov.
  • Fusak rastie spolu s dieťaťom - spodná časť je odnímateľná. Keď vaše dieťatko vyrastie, môžete vrecko jednoducho rozšíriť.
  • Bude slúžiť po celé generácie.
  • Každá nášľapná taška má jedinečné sériové číslo, ktoré zadávame do pasu.

Kód produktu: 600127

Pridať do obľúbených
Sme český výrobca vlnených odevov. Spoločnosť bola založená v roku 1990.

Sme český výrobca vlnených odevov. Spoločnosť bola založená v roku 1990.

Vyrábame vo vlastnej remeselnej pletiarni s tradíciou od roku 1854.

Vyrábame vo vlastnej remeselnej pletiarni s tradíciou od roku 1854.

Záruka WOOLIFE. Prispôsobenie na požiadanie. Opravy, služby.

Záruka WOOLIFE. Prispôsobenie na požiadanie. Opravy, služby.

Špecialista na vlnu - licencia WOOLMARK od roku 2004.

Špecialista na vlnu - licencia WOOLMARK od roku 2004.

Spoločenská a firemná zodpovednosť spoločnosti WOOLIFE.

Spoločenská a firemná zodpovednosť spoločnosti WOOLIFE.

To najlepšie pre naše deti, ktoré s týmto rúnom vyrastú a potom ho môžete odovzdať ďalšej generácii. Ideálna kombinácia prírodného materiálu, mäkkej a jemnej vlny Merino Superwash v kombinácii s kašmírovou vlnou, zaručuje príjemné teplo a inovatívny membránový povrchový materiál, ktorý je nepremokavý, vodoodpudivý, ale paropriepustný, a teda priedušný.

Detské nosidlo WOOLIFE KOMBI Cashmere je najlepším nosidlom z našej ponuky (zároveň najpredávanejším). Je vhodný ako hodnotný darček, ktorý môže obdarovanému slúžiť niekoľko generácií. Je tiež vhodným svadobným darom.

Náš chránič nôh dokonale ochráni vaše dieťa pred vetrom, dažďom, snehom a inými poveternostnými podmienkami. Vrchnú časť možno stiahnuť okolo hlavy, na kvalitných zipsoch sú z bezpečnostných dôvodov použité reflexné pruhy. Fusak WOOLIFE KOMBI Cashmere má univerzálne otvory na 5-bodové bezpečnostné pásy, vrchná časť fusaku je odnímateľná a zadnú časť možno upevniť na kočík. Spodná časť je odnímateľná, fusak sa dá ľahko predĺžiť, keď vaše dieťa rastie. Táto odnímateľná spodná časť je vyriešená dômyselným spôsobom: kožušinka na ohrievanie nôh je chránená vnútornou vložkou z rovnakého nepremokavého materiálu ako fusak a v prípade znečistenia (od topánok) sa dá jednoducho (na zips) vybrať a samostatne vyprať.

Vonkajšia časť (spodná časť spodnej dosky) tohto dielu je vyrobená z materiálu odolného proti oderu.

Kam ho beriete? Balenie - malá, ale pevná taška (našej vlastnej výroby) slúži ako predajný obal a zároveň umožňuje uskladniť rúno, keď ho nepoužívate, alebo keď rúno čaká na vaše ďalšie dieťa (alebo vnúča...).

Pas nánožníka: každý nánožník má svoje jedinečné sériové číslo, ktoré je uvedené v pase, ktorý dostanete pri kúpe výrobku. V tomto doklade je uvedený aj pracovník zodpovedný za výstupnú kontrolu a dátum predaja. Každý nánožník je s týmito údajmi zaregistrovaný v našich záznamoch.

Popredajná starostlivosť: o vaše rúno sa postaráme aj po skončení záručnej doby, a to počas celej jeho životnosti. Samozrejmosťou sú pre vás pozáručné opravy, napr. výmena zipsov, roztrhnutých dielov atď. za výhodných podmienok.

Farba Modrá
Veľkosť I rozmer 85x45cm