Vyhlásenie o kvalite WOOLIFE.

Všetok tovar predávaný v e-shope WOOLIFE.CZ je vyrobený v Českej republike zo starostlivo vybraných kvalitných materiálov a komponentov pochádzajúcich len z krajín EÚ, Nového Zélandu/Austrálie a spracovaný odborníkmi svojho remesla pomocou moderných technológií s veľkou starostlivosťou a dôrazom na kvalitu.
Preto vám, našim váženým zákazníkom, môžeme ponúknuť špeciálnu záručnú dobu 5 rokov.
1. Záruka sa vzťahuje len na výrobky zakúpené v e-shope WOOLIFE.CZ
2. Záruka sa vzťahuje na výrobné chyby materiálu a chyby pri jeho spracovaní.
3. Záruka sa nevzťahuje na bežné opotrebovanie výrobku a nemožno ju zamieňať so zárukou životnosti výrobku.
4. Táto záruka neobmedzuje štandardnú záručnú dobu podľa Občianskeho zákonníka v platnom znení.

Záruka vrátenia peňazí do 3 dní.

Naša záruka rýchleho vrátenia peňazí znamená, že vaše peniaze nezadržíme a rýchlo vám ich pošleme späť, ak sa rozhodnete vrátiť tovar v stanovenej lehote.
1. Ak vrátite tovar nepoškodený a chcete poslať peniaze späť (t. j. nejde o výmenu za inú veľkosť a pod.), vystavíme dobropis ihneď v deň doručenia tovaru na našu adresu a najneskôr nasledujúci deň pošleme peniaze na váš účet.
2. Podmienkou dodržania tejto lehoty je uvedenie správneho čísla účtu, na ktorý chcete sumu poslať.
3. Peniaze za vrátený tovar posielame z nášho účtu vo Fio banke, a. s., alebo v Komerční banke a. s.
4. Záruka sa vzťahuje len na výrobky zakúpené v e-shope WOOLIFE.CZ

Záruka vrátenia do 30 dní.

Môže sa stať, že tovar zakúpite ako darček a odovzdáte ho po viac ako 14 dňoch alebo si ho vy alebo iný príjemca nemôžete v tejto lehote prezrieť. Nepoškodený a nepoužitý tovar nám môžete vrátiť do 30 dní od dátumu doručenia. Záruka sa vzťahuje len na výrobky zakúpené v e-shope WOOLIFE.CZ.Táto záruka sa nevzťahuje na výrobky vyrobené na zákazku, úpravy na zákazku a špeciálne veľkosti podľa želania zákazníka.

100% záruka spokojnosti.

Chceme mať a usilujeme sa o 100 % spokojných zákazníkov, ktorí sú nám verní a opakovane sa k nám vracajú. ktorí nás môžu ľahko odporučiť svojej rodine, priateľom alebo známym. Čo to pre vás znamená?
1. Čo sľúbime, to dodržíme. Ak sa niečo nedá urobiť, nesľubujeme to. Sme ľudia, snažíme sa, neprajeme si to, ale môžeme robiť chyby, takže za ne platíme:
2. Ak sa vyskytnú komplikácie, nedorozumenia alebo chyby, riešime ich pokojne, rýchlo, prioritne, komunikujeme a navrhujeme riešenia.
3. Ak urobíme chybu, ospravedlníme sa a opravíme ju. Platia aj body 1 a 2 vyššie.
4. Ak ako zákazník urobíte chybu, upozorníme vás a pomôžeme vám ju vyriešiť. Platia body 1 a 2.

Záruka Vyrobené v Českej republike.

Všetky výrobky predávané na e-shope WOOLIFE.CZ vyrába tím kvalifikovaných zamestnancov v Českej republike, v našich dielňach v Litomyšli a Krásnej Lípe. Používame najmodernejšie technológie spracovania vzorov, polohovania, strihania, šitia, napr. "neviditeľné" ploché švy, podlepené nepriepustné švy a ultrazvukové spoje.Veľká časť pleteného tovaru je ručná výroba, bez ktorej sa kvalitné oblečenie nezaobíde.Spracovávame najkvalitnejšie materiály priamo od výrobcov z krajín EÚ. Ak je to možné, snažíme sa nakupovať služby od miestnych dodávateľov. Dane platíme v Českej republike a celý zisk investujeme do rozvoja spoločnosti. Viac informácií nájdete v časti O nás alebo Spoločenská zodpovednosť spoločnosti WOOLIFE.

Záruka Nákup u výrobce.

Výhody nákupu od výrobcu sú najmä: Ceny výrobcu bez marží sprostredkovateľov, rýchla komunikácia, priamy kontakt na vedenie spoločnosti a výrobu, aktuálne informácie o nových produktoch, pravidelné súťaže pre zákazníkov e-shopu, nadštandardná starostlivosť, špeciálne služby (napr. darčekové balenie vrátane priania pre obdarovaného), úpravy na mieru, rozmery na želanie zákazníka, pozáručný servis, opravy a drobné opravy výrobkov, náhradné diely, zákazková výroba.

Máte záujem o viac?

Ak máte záujem o viac informácií o nami poskytovaných službách, napíšte nám na info@woolife.cz alebo zavolajte na 603 257 385, prípadne sa zastavte v Centre vlny v Litomyšli, radi vám všetko vysvetlíme a predvedieme.